ברוכים הבאים לאתר של "אספרסימו שירותי קפה"

חברת אספרסימו מספקת שירותי תיקון ומכירה של מכונות קפה והספקת קפה וציוד נילווה אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק ללקוחותנו שרות מהיר אמין ומקצועי .

    אספרסימו " (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("מתן שירותי תיקון למכונות קפה וחנות למכירות מכונות ואביזרים ") ייצוגי עבור "אספרסימו הספא של מכונות הקפה" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך.
לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן:
1  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. קניין רוחני.
2  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אספרסימו " ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "אספרסימו ." בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
3 תוכן האתר- אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  4  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
5  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "אספרסימו " ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 2 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
6   ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
7 צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "אספרסימו".
8  גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
9  איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

תקנון רכישה באתר:

1. רכישה באתר
אתר מאפשר רכישה של מוצר באמצעות האינטרנט כל מי שמלאו לו 18 שנים ומעלה ביום ביצוע רכישה.
ניתן לבצע קניית מוצרים באתר בכל עת עד גמר המלאי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
לחברה "אספרסימו" הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
רכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי ו\או PAYPAL. העסקה תתבצע לאחר קבלת אישור מחברת אשראי ו\או מ PAYPAL.
מסירת פרטים אישים בעת רכישת מוצרים כגון שם, שם משפחה, כתובת מדויקת למשלוח, דואר אלקטרוני, פרטי אשראי.

 2. אספקה והובלת המוצר
החברה תספק את המוצר ללקוח על פי בחירתו של אופציות משלוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות מחיר המוצר אינו כולל את מחיר המשלוח.
הכתובת בה יש לספק את השרות נמצא באזור השרות של החברה..
איסןף עצמי מאתר החנות בכתובת מעלה החומה 6 אור יהודה בימי א'-ה' בין השעות 8:00-17:00 בימי ו' בין השעות 9:00-12:00.
משלוח בדואר רשום ( עד 2 ק"ג ) עם אישור מסירה בעלות של 19 ש"ח זמן הספקה עד 14 ימי עסקים .
משלוח עם שליח עד הבית  (עד 10 ק"ג) בעלות של 47 ש"ח זמן הספקה עד 4 ימי עסקים (בקניה מעל 470 שח משלוח עם שליח עד הבית ללא עלות )
החברה לא אחראית לכל איחור ו\או עיכוב בהספקה ו\או אי הספקה שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו\או מאירועים שאינם בשליטתה.

  1. שירות לקוחות
    בכל שאלה או בירור לגבי המוצר ניתן לפנות בטלפון 03-5335035
    מייל i.espressimo@gmail.com

אחריות
אחריות על שירות תיקון מכונת קפה –3 חודשי אחריות במעבדת אספרסימו  על חלקי המכונה אשר הוחלפו בתיקון.
אחריות על מכונת קפה מחודשת – 12 חודשי אחריות במעבדת אספרסימו.
אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה, נזקי אבנית, מכרסמים, תיקנים ,זוחלים.
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי מיוחד עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת.

אחריות על מוצרים
אחריות על מוצרים נלווים המסופקים על יד ספקים שונים תהא על פי אחריות הספקים.
לא תחול אחריות על מוצרים מתכלים כגון פילטרים, טבליות ניקוי, נוזל ניקוי קפוצינטור, ופולי קפה וכו' .

אבטחת מידע ופרטיות
חברת אספרסימו רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא יחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע .במקרים שאינם בשליטת החברה ו\או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא ישר או עקיף, שייגרם ללקוח אם מידע זה יאבד ו\או יעשה בו שימוש לא מורשה.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכול דין.

כפתור 'שלח" יש משום הסכמה לחברת אספרסימו או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על מוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה אספרסימו .בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשאר לטלפון
03-5335035.

החזרות וביטולים
ניתן לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן , התשמ"א – 1981(להלן "חוק הגנת הצרכן")
החזרת מוצר באריזתו המקורית בלבד תוך 14 ימים מקבלת המוצר.
אין החזרת מוצרים משומשים/ מחודשים.

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשרות הלקוחות של החברה וזאת לפני שמוצר נשלח ללקוח.

טלפון- 03-5335035

פקס – 03-7715522

מייל – i.espressimo@gmail.com

במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.

החזרת המוצר כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.
ביטול העסקה לאחר שהלקוח קיבל את המוצר לרשותו ,הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה וזאת בנוסף לדמי ביטול.

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות מעודכנת בעמוד הבא

מעבדת תיקון מכונות קפה באור יהודה אספרסימו