מעבדת תיקון מכונות קפה באור יהודה אספרסימו

סוגי הקפה שלנו

נינוח הארומה של הקפה עוטף אותנו לעתים גם כשאין כוס קפה לידנו וזאת משום האהבה שלנו לקפה וכמות הקפה שאנו שותים במהלך היום. כל מי שאוהב קפה, אבל באמת אוהב קפה, מחזיק בביתו מכונת קפה איכותית, ידנית או אוטומטית, להכנה אספרסו או קפה בטעמים שונים. סוגי הקפה השונים, המתכונים והטעמים השונים, מאפשרים ליותר אנשים להתחבר לקפה וליהנות מחיזוק מעיר ומשמעותי בבוקר וכן במהלך היום.

סוגי תערובות הבית שלנו:

  • Rosso, תערובת 70-30. טעם עשיר עם ניחוח ארומטי מדהים. תערובת פולי קפה טריים מקולומביה הודה ואתיופיה. תערובת מיוחדת של 70% ערביקה ו-30% רובוסטה לשילוב בין היוקרה המעודנת של הערביקה לצד הטעם החזק והעממיות של הרובוסטה.
  • Miatta, האיזון המושלם. 100% ערביקה. תערובת קפה יחודית ממיטב הערביקות מסביב לעולם. תערובת של שכרון חושים, עדינה עם עקיצות חמוצות בפה. 100% Arabica.

מה זה ערביקה?

אחד משני מיני הקפה הנפוצים ביותר בעולם המיועד לייצור משקה הקפה (ולא לייצור תכשירים קוסמטיים למשל) הוא הערביקה. שמו של מין זה של קפה הינו כתוצאה מהמקום אשר ממנו הוא מגיע. הערביקה מופיעה במקור בחצי האי ערב, תימן ואתיופיה. מין זה של קפה נחשב ליקר יותר כיוון שאופן הגידול שלו והטיפול בו לפני השתייה מצריך יותר עבודה ומאמץ. הוא צורך אמנם פחות מים מאשר המין השני עליו נדבר עוד מעט אולם הוא גדל רק ב600 עד 2000 מטר מעל פני הים ובמזג אקלים חם ולכן במקומות רבים בעולם מתקשים לגדל אותו.

מה זה רובוסטה?

החצי השני של משוואת פולי הקפה המשמשים לשתייה הנו הרובוסטה. הרובוסטה הנם פולי קפה עמידים יותר בגידולם, העצים מניבים פירות בשלב מוקדם יותר והם גם יכולים לצמוח בשטח נמוך יותר הסמוך לגובה הים. הרובוסטה יהיה בעל טעם חזק יותר מהערביקה ומשמש בעיקר בקפה הפוך ואספרסו. נחשב לסוג הזול יותר מבין השניים בשל נוחות הייצור והשימוש בו.

לאחר בדיקות רבות של בתי קלייה הרכבנו את התערובת המושלמת:

מצד אחד הקפה האיכותי, הטעים והמעודן של הערביקה שקשה יותר לגדל ועולה יקר יותר ומצד שני תערובת משולבת של טעמים חזקים ונינוח ארומטי לצד העממיות ומחיר נוח יותר. אתם יכולים כעת לבחון את הקפה המועדף עליכם וליהנות כוסות קפה עשירים בטעמים, משובחים יותר ומהנים יותר.

הקפה מגיע אלינו מיד בסיום הקלייה על מנת לספק ללקוחותינו קפה טרי ואיכותי:

שתיית קפה טרי משפיע גם על איכות הקפה המוגשת. בין אם אתם בתי עסק המעוניינים להוציא קפה מדהים עבור הלקוחות שלכם או אנשים פרטיים שיש להם מכונת קפה ביתית ומעוניינים להפיק לעצמכם קפה ביתי משובח שמבחינתכם הוא אפילו טעים וטוב יותר מקפה במסעדה – אתם רוצים לוודא שאתם רוכשים קפה איכותי ברמה הגבוהה ביותר. הקפה שלנו מגיע אלינו מיד עם סיום הקלייה וזאת כדי לספק ללקוחות שלנו קפה טרי ואיכותי. מכיוון שאנו לא מתפשרים על האיכות, כך הלקוחות שלנו מרוצים וממליצים עלינו יותר וגם נהנים מקפה טעים ומעודן יותר.

רוצים קפה משובח?

שימו לב שאתם רוכשים קפה שנארז לא מזמן. רוב האנשים מסתכלים על תאריך פג התוקף של האריזה, אנו ממליצים להסתכל על התאריך שבו נארז הקפה המצביע על טריותו. אם אתם רוצים מכונת קפה לביתכם או מוצרי קפה שונים (שקיות קפה מתערובות מיוחדות שלנו, פולי קפה, טבליות ועוד) אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

כתיבת תגובה