אנשים רבים בישראל לא יכולים לפתוח את הבוקר בלי קפה. משום כך הם רוכשים לעצמם מכונת קפה ביתית ודואגים שלא לצאת מהבית בלי כוס הקפה המשובחת של הבוקר. הקפה מעורר אותנו ונותן לנו אנרגיות לפתיחה של היום ואם תרצו, אז יש כאלה שגם נהנים משתייה קפה נוסף במהלך היום ואולי אפילו קפה נוסף עם החזרה הביתה.

לא תמיד הכול ורוד ולעתים המכונה עשויה להתקלקל או להבלות ויש צורך בתיקון או ברכישת מכונת קפה חדשה. כאן אנו נכנסים לתמונה.

אודות אספרסימו:

חברת אספרסימו הוקמה בשנת 2000 על ידי אנדריי ברונשטיין. החברה מספקת שירותי קפה מהטובים והמשובחים ביותר שקיימים. החברה מספקת שירותי מעבדה לתיקון מכונות קפה (כי לא תמיד יש הצורך ברכישת מכונה חדשה ולעתים פתרון תקלה נקודתי עשוי לפתור לכם את הבעיה ולחסוך לכם כסף רב וכאב ראש). 
המעבדה מספקת שירותי תיקונים לכל סוגי המכונות האוטומטיות בישראל: Spidem, Gaggia, Saeco, Solis , JURA,Philips.
וכן מכונות קפה ידניות קלאסיות ביתיות: Ecm, Rocket, Lelit, Bezzera, Brasilia, Cimbali, Elektra, Expobar, Grimac, Rancilio, Nemox, Gaggia, La Pavoni, Quickmill, Isomac ועוד.
חברת אספרסימו משמשת כמעבדת היבואן הבלעדית של מכונות הקפה תוצרת JURA שוויץ.

שירותי מעבדה

מיהם הבעלים?

בעלי החברה הינם אנדריי ברונשטיין ואיוון ברונשטיין.
אנדריי הינו בוגר תואר שני בכימיה ובעל השכלה בתחומים רבים: חשמל, אלקטרוניקה, פיזיקה. בעזרת הידע והניסיון שצבר בלימודיו ובעבודתו בעסק יכול אנדריי לנהל ביד רמה את חברת אספרסימו לידי הגשמת ערכי החברה עליהם תוכלו לקרוא כאן למטה וכן לטובת שביעות רצונם של לקוחות החברה.
וכיום בנו, איוון ברונשטיין, מנהל את העסק ביחד איתו.

מעבדת תיקונים מתקדמת:

עבור אנשים מסוימים הקפה הוא הכול במהלך היום. בלעדיו הם לא יכולים לתפקד. לכו תספרו לאותם אנשים על נס קפה או סוגי שתייה אחרים כתחליף פוטנציאלי לקפה במידה והמכונה שלהם מתקלקלת. אותם אנשים יהפכו את העולם לדאוג שכבר בתוך יום-יומיים לכל היותר תהיה להם מכונת קפה פעילה, תקינה שמכינה את הקפה שהם אוהבים בין אם מדובר במכונת הקפה הביתית, זו שבמשרד או בבית העסק. אנו יודעים ומכירים את אותם אנשים כיוון שרבים מהם מגיעים אלינו למעבדה מדי יום ואנו נותנים לכם שירות מקצועי ומהיר באהבה רבה.

החברה בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתיקון מכונות קפה מכל הסוגים ולכן יכולה לספק ללקוחות שירות מהיר, מקצועי ובמחיר הוגן. ניתן לבצע את תיקון המכונה בבית הלקוח בהזמנת שירות עד הבית אם כי חשוב להבין כי חלק מהתקלות מצריכות חלקי חילוף או כלים מיוחדים אותם יש לנו רק במעבדה. לשמחתכם – ישנו גם שירות של איסוף מכונת הקפה ושילוח בחזרה הביתה לתיקון מכונת הקפה. אם תרצו לחסוך מעט בעלויות תוכלו להגיע אלינו עם המכונה ולמסור אותה לתיקון . במידה ואתם מגיעים מרחוק ורוצים תיקון מהיר במקום, נאלץ לאפיין את התקלה דרך הטלפון, לתת לכם הצעת מחיר מוערכת (העשויה להשתנות לאחר בדיקה מקיפה במעבדה) ולקבוע מועד הגעה לתיקון במקום שעשוי לקחת כשעה-עד שעתיים.

החזון וערכי החברה:

החברה חרטה על דגלה מספר ערכים על פיהם היא פועלת ומספקת שירותיה באהבה ללקוחותיה:

  • תיקון מהיר
  • אחריות מקצועית לכל תיקון
  • מחירים הוגנים
  • יושרה, אמינות ואדיבות כבסיס שירותי

אנו נשמח לראותכם בין לקוחותינו!

מעבדת תיקון מכונות קפה באור יהודה אספרסימו